Płatności

Sklep wystawia dokumenty sprzedaży tylko w formie faktur VAT. W przypadku konieczności zamieszczenia na fakturze danych innych niż podane w formularzu rejestracyjnym należy poinformować BOK. Adnotacji takiej należy dokonać wypełniając pole Uwagi w formularzu zamówienia.
Dostępne są następujące formy płatności:
 • za pobraniem
  W przypadku, gdy wybraną przez Klienta formą płatności jest płatność za pobraniem, pieniądze za zakupiony Produkt, po uprzednim pokwitowaniu jego odbioru, należy przekazać upoważnionemu pracownikowi firmy kurierskiej.
 • przelewem bankowym przed wysyłką
  Płatność przelewem odbywa się na podstawie przesłanego do Klienta e-maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji oraz podaniem danych do wykonania przelewu.
  Po zaksięgowaniu dokonanej wpłaty, Sklep wysyła zamówiony towar do Klienta.
  Brak wpływu środków na konto w terminie 7 dni od dnia przyjęcia zamówienia jest traktowany jako rezygnacja z zamówienia. Zamówienie zostanie anulowane bez dodatkowego informowania o tym fakcie Klienta.
 • Przelewem bankowym z odroczonym terminem płatności
  W przypadku firm stale współpracujących z ODLEWNIA ZAWIERCIE SPÓŁKA AKCYJNA  istnieje możliwość zapłaty z odroczonym 14 dniowym lub innym indywidualnie uzgodnionym terminem płatności. Do momentu całkowitej zapłaty faktury towar pozostaje własnością firmy ODLEWNIA ZAWIERCIE SPÓŁKA AKCYJNA (sprzedawcy). W przypadku zwłoki w zapłacie Klient zapłaci ODLEWNIA ZAWIERCIE SPÓŁKA AKCYJNA odsetki ustawowe.

 

Dane konta bankowego dla płatności:

Santander Bank Polska S.A. 

50 1910 1048 2789 0640 2243 0001